لوگوی هایپریونی

Hyper Uni

از هشت حرف تشكيل شده كه استعاره اى از هشت دپارتمانى است كه در مجموعه هایپريونى فعال خواهند شد. علامت كلاه فارغ التحصيلى در وسط لوگو سمبلى از مردمك چشم انسان است و مرتبط با هدف و باور ما مبنى بر اينكه با آموزش صحيح و با كيفيت افق ديد مردم عزيزمان به روى حقايقى بى نهايت با ارزش گشوده خواهد شد و بدين وسيله با برخوردار شدن از سبك زندگى حرفه اى، هدفمند و پويا تر از گذشته، جامعه و دنيا را جاى بهترى براى همديگر خواهيم كرد. حلقه هاى به رنگ اقیانوس اطراف حروف هايپر يونى بيانگر اين است كه شما با شروع يادگيرى در مجموعه ما، رفته رفته وارد دنياى بزرگترى از اقيانوس ناتمام دانش مى شويد و هر چه بيشتر از اين اقيانوس مى نوشيد دچار عطشى بسيار شديدتر براى دريافت اطلاعات و دانش جهانى و حرفه اى موجود خواهيد شد. مفهوم سه رنگ سبز و سفيد و قرمز در سه حرف پايانى  نشان از پرچم زيباى كشور دوست داشتنى و هميشه پيروز ايران دارد. و اما معناى هايپريونى؛ هايپر به معناى بزرگ و غير معمول هست و يونى پيشوند چندين كلمه كه پيوستگى معناى ويژه ايى با اهداف اين مجموعه دارند هست شامل

University دانشگاه
Universal جهانى
Unique منحصر به فرد
و در نهايت
Uni
كه به خودى خود پيشوندى به معناى “چندگانه و چند منظوره” هست.

هدف مجموعه هايپر يونى آموزش مفيدترين و كاربردى ترين آموزش ها به دانش پژوهان، خانواده ها و موسسات فعال در عرصه آموزش است. خبر ويژه اينكه آموزش فقط به حوزه زبان ختم نمی شود و ٨ دپارتمان آموزشى در مجموعه هايپر يونى فعال خواهند شد كه رفته رفته با یکایک آنها آشنا خواهيد شد.
حوزه هاى خدمات؛
الف) طراحى و ساخت آموزش هاى چند رسانه ايى مقدماتى تا پيشرفته طبق چارت آموزشى منحصر به فرد مجموعه هايپريونى
ب) اخذ پذيرش دانشجويى از معتبرترين دانشگاه هاى جهان
پ) آموزش از راه دور با استفاده از پيشرفته ترين و بروز ترين متدها با كيفيتى باور نكردنى
ت) مشاوره شغلى، مهاجرتى و تحصيلى به والدين و فرزندان آنها
ث) برندينگ و مشاوره استراتژى براى موسسات فعال آموزشى و كتابفروشى هاى سراسر كشور

“بصورت شبانه روزى و بدون وقفه تلاش خواهيم كرد تا با كمك نخبه هاى درون كشور و بهره مندى از استعدادها، دانش و تجربيات اين عزيزان، نقصان هاى بى شمارى را كه شوربختانه امروزه در سيستم آموزشى ناكارآمد كشور عزيزمان ايران شاهد آن هستيم برطرف نماييم”
“محمد اكبرنيا _ بنيانگذار و مدير مجموعه هايپر يونى”